Ons team

Het team van Coppens Stal-techniek BV, onderdeel van de Coppens Groep, is bereikbaar op de volgende manieren:

Algemene Zaken Service / Installatiemonteurs Afdeling Service / Technische ondersteuning
(Bedrijfsleider Stal) Perry Schoenmakers Service coördinator & Elektromonteur
Arnold Veldman  Johan Duis  Sandra Neutkens Simon van der Zanden
+31 (0)40 208 20 70  Peter Phifrons  service@coppensstal.nl s.zanden@coppensstal.nl
info@coppensstal.nl  Leo Coppens    
       
 Procesoptiomalisator Verkoop adviseur /  Verkoop adviseur / Afdeling Verkoop & Projecten
& Verkoop binnendienst Projectleider Bedrijfsleider Stal +31 (0)40 208 2079
Nienke Dirx-Kuijken John van Loon Arnold Veldman verkoop@coppensstal.nl
n.dirx@coppensstal.nl j.loon@coppensstal.nl a.veldman@coppensstal.nl  
       
Administratie Algemeen nummer Storingsnummer  
+31 (0)40 204 1323 Coppens Stal +31 (0)40 204 9868  
kantoor@coppensstal.nl +31 (0)40 208 2070    

 

Heijerdijk 1 - 5563 BP Westerhoven
T: 040 208 20 70
info@coppensstal.nl

Storingsnummer Coppens Stal-techniek
T: 040 204 98 68

Coppens Stal-techniek BV
Handelsregister Eindhoven 72600233

Vertegenwoordigers Rundvee


T: 040 204 44 00
E: verkoop@coppensagri.nl

Vertegenwoordigers Varkens

Arnold Veldman
T: 040 208 20 70
E: verkoop@coppensstal.nl

John van Loon
T: 040 208 20 70
E: verkoop@coppensstal.nl