Ons team

Het team van Coppens Stal-techniek BV, onderdeel van de Coppens Groep, is bereikbaar op de volgende manieren:

Algemene Zaken Algemeen nummer Coppens Stal                         
Storingsnummer                                    
Arnold Veldman +31 (0)40 208 2070 +31 (0)40 204 9868
Bedrijfsleider Stal    
+31 (0)40 208 20 70    
info@coppensstal.nl    
     
Afdeling Verkoop & Projecten Administratie Afdeling Service
+31 (0)40 208 2079 +31 (0)40 204 1323 Sandra Neutkens
verkoop@coppensstal.nl kantoor@coppensstal.nl Service coördinator
    service@coppensstal.nl
Arnold Veldman    
Verkoop adviseur / Bedrijfsleider Stal Service / Installatiemonteurs Simon van der Zanden
a.veldman@coppensstal.nl Perry Schoenmakers Technische ondersteuning & Elektromonteur
  Johan Duis s.zanden@coppensstal.nl
John van Loon Peter Phifrons  
Verkoop adviseur / Projectleider Leo Coppens  
j.loon@coppensstal.nl    
     
Nienke Dirx-Kuijken    
Procesoptiomalisator & Verkoop binnendienst    
n.dirx@coppensstal.nl    

 

Heijerdijk 1 - 5563 BP Westerhoven
T: 040 208 20 70
info@coppensstal.nl

Storingsnummer Coppens Stal-techniek
T: 040 204 98 68

Coppens Stal-techniek BV
Handelsregister Eindhoven 72600233

Vertegenwoordigers Rundvee


T: 040 204 44 00
E: verkoop@coppensagri.nl

Vertegenwoordigers Varkens

Arnold Veldman
T: 040 208 20 70
E: verkoop@coppensstal.nl

John van Loon
T: 040 208 20 70
E: verkoop@coppensstal.nl