Ons team

Het team van Coppens Stal-techniek BV, onderdeel van de Coppens Groep, is bereikbaar op de volgende manieren:

Algemene Zaken Afdeling Verkoop   Afdeling Service 
(Sales manager)     (Service coordinators)
Frank Geerts     Sandra Neutkens  /  John Theus 
+31 (0)40 208 2070 +31 (0)40 208 2079   service@coppensstal.nl
f.geerts@coppensgroep.nl         verkoop@coppensstal.nl               
           
  Verkoop adviseurs   Technische ondersteuning & Elektromonteur
  John van Loon Arnold Veldman Han Derks  /  Simon van der Zanden
  j.loon@coppensstal.nl             a.veldman@coppensstal.nl        h.derks@coppensgroep.nl  /  s.zanden@coppensstal.nl        
       
       
Administratie   Storingsnummer Service / Installatiemonteurs
+31 (0)40 204 1323   +31 (0)40 204 9868 Perry Schoenmakers
kantoor@coppensstal.nl     Johan Duis

 

Heijerdijk 1 - 5563 BP Westerhoven
T: 040 208 20 70
info@coppensstal.nl

Storingsnummer Coppens Stal-techniek
T: 040 204 98 68

Coppens Stal-techniek BV
KVK-nummer: 72600233

Vertegenwoordigers Rundvee


T: 040 204 44 00
E: verkoop@coppensagri.nl

Vertegenwoordigers Varkens

Arnold Veldman
T: 040 208 20 70
E: verkoop@coppensstal.nl

John van Loon
T: 040 208 20 70
E: verkoop@coppensstal.nl